Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rande nebo rozchod? …

13. 11. 2011

Mysleli jste si někdy, že sociální síť „facebook“ je jedna z nejlepších věcí co vás mohla potkat?! Tak na to rychle zapomeňte je to totiž blbost „FB“ není nic jiného než dobrý způsob idealizace a žrout času. Seznámíte-li se totiž s někým přes tuto síť tak si ho začnete hezky idealizovat, každým dnem si myslíte, že ho znáte lépe a že se mu přibližujete, ale je to pravda? NE! Sice ho znáte, ale jen z jedné strany z té jeho. Jinak nevíte, jak se chová v různých situacích, ale víte, jak se chová, když si to může rozmyslet.
Můžete si s ním psát několik měsíců ale, když jste se s ním nikdy neviděli tak k čemu vám to je?. A pak jednoho dne máte konečně možnost vyrazit na rande, ale je to rande anebo rychlý konec s tím že se málem osypete?. No asi spíš to druhé fotky klamou a to psaní je úplný opak toho, co je doopravdy. Ale tuhle hru prostě musíte dohrát. Ten jeden den s ním tedy přetrpíte, kamaškám řeknete, že to bylo fajn a nakonec zjistíte, že ony mají větší radost, něž vy. A to už je vážně moc takže děláte, jak jste strašně nadšené tedy, jen pokud vás nevidí. Kdyby vás viděli tak to poznají. No necháte to ještě tak týden a pak se máte setkat znovu, ale to už se zvrtne. Takže konec.

KONEC:
Mysleli jste si někdy, že jednomu nedokážete dát kopačky 3x? Taky jsem si to myslela a upřímně stihla jsem to za necelé 2 měsíce 4x. A ne že by mi to vadilo! Jednou větou se toho dá zvládnout dost a jde jen o to, jakou máte povahu, když tu co já bude vám to líto tak 2 týdny a začnete s ním znovu a proč? Protože jste blázni, v žádném případě toto nikdy nedělejte, první je ten nejrychlejší a nejlepší ty další jen potvrzují to, co jste udělali předtím a ke všemu u těch dalších si připadáte jak mrcha.

A úplně nejlepší na tom je že on si na vás zvykne natolik, že vás bude otravovat ještě dost dlouhou dobu potom a nakonec se ještě dozvíte, jak jste sebestřední, arogantní, nezáleží vám na druhých a mohla bych ještě pokračovat, ale to bych se z toho zbláznila a vy taky.

RADA NAKONEC:
1. Pokud chcete vztah, neseznamujte se přes „FB“ ale nejdříve někde venku „FB“ přijde na řadu časem. :)
2. Rozchod postačí jen jeden, nic se nemá přehánět ;)

3. Jejich kecy po rozchodu neberte moc vážně, chtějí vás složit.

 

Tak to je asi všechno pusu Honey :o*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sass

(sara, 9. 8. 2013 19:52)

nemocnín

(Sabinka Levčíková, 7. 2. 2013 14:47)

Ahoj Andrejko nám se moc stíska ve třídě je veliká nuda bez tebe držim palce ahoj .

 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 46183
Měsíc: 497
Den: 18