Jdi na obsah Jdi na menu
 


Člověče, nezlob se !

Myslíte si, že jste úplně na dně a že to nemůže být horší? Tak to ani náhodou vždycky to nějak jde a vždy za tím stojí ti samí lidé.

 V mém případě jsou dva. A vždy je to o tom samém, třeba mají pravdu, ale čím častěji to zkouší tak tím více se na tom začínám bavit, protože mi dochází to, jak jsou ubozí. Každý den je totiž o tom samém, tedy o tom jak vy jste špatní a oni? Oni dokonalí, zhrzení a otrávení životem. A kdo za to může? No přece vy jinak by to totiž nebyla zábava! Kdo jiný by za to mohl když né vy, to by byla ta otázka, kterou by si museli položit a na kterou by byla jen jediná odpověď: „ Každá mince má dvě strany“. A to znamená, že za to mohou i oni a né jen vy. Nechci tvrdit, že na tom nemáte vy nějaký podíl, to samozřejmě máte, ale oni na tom mají zásluhu též. A jakou no pro začátek už jen to že se v tom plácají a nedokážou jít dál a né protože to nejde ale, protože nechtějí. Myslí si, že když vám to celý život budou předhazovat, tak oni budou ti lepší a vy ti poražení ale tak to prostě nejde. Nesmíte se dát. ;)

Jen se snaží dostat vás na kolena, ale co na tom vždyť žijeme jen jednou tak proč se trochu nepobavit?. Každá věc, která vás chce porazit, se musí brát s nadhledem, vždyť žijeme jen jednou. Tak proč to hrotit. :)

Každý si myslí, že si s ostatními může dělat, co chce. Ale to není pravda, musíme se nějak bránit. Jinak z nás za chvíli budou jen figurky v „člověče nezob se“. Každý vás vyhodí ze hry, kdy se mu bude chtít a každý víme jak těžké je hodit šestku. Čím více ji chceme, tím více padají jedničky. Ale o ty nikdo nestojí. Doba je zlá a neskutečně zrychlená, a když nenaskočíte hned, zůstanete stát. Takže se nenechte vyhodit, protože tohle všechno je jen obyčejná fraška, kterou ustojíte, jen se nesmíte dát.

 

A jak na to?
Je to celkem snadné, jen si to nesmíte tolik brát a musíte si uvědomit, že vám to neříkají, protože je to pravda ale, protože se chtějí cítit líp jak vy. A protože oni jsou takový ti chudáčci, co jsou neoblíbení v kolektivu a chtějí na někom doslova vyset tak vás sami od sebe nepustí! Musíte se vzdalovat sami. Vím, že je to těžké, ale jde to. A nakonec budete ještě rádi, že jste se jich zbavili. A navíc vy máte své kamarády a ti vás v tom nenechají, každý den máte možnost se odreagovat, takže na to ani nepomyslíte a zbavíte se jich stylem, jaký byste do sebe nikdy neřekli. :D

A to neříkám jen tak. Já vím, o čem mluvím. Takže pevné nervy ono se to poddá. Honey :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Loan Offer

(abdullah ibrahim, 8. 10. 2020 16:18)

Do you need a loan to pay off Bills?
Do you need a loan?
Do you need Personal Loan?
Business Expansion Loan?
Business Start-up, Education,
Debt Consolidation Loan
Hard Money Loans
Loan for any thing ?
We offer loan at low interest rate of 2%
Loan with no credit check,
email: abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim

JITKA

(JITKA BYDŽOVSKÁ, 17. 3. 2012 11:18)

JMENUJI SE JITKA BYDŽOVSKÁ TRUTNOV VOLETINY 166 ULICE MENTZLOVA

Re: JITKA

(malvína, 9. 3. 2013 20:44)

ahoj budeme kamoski

Re: Re: JITKA

(píca, 9. 8. 2014 17:09)

ne ty kravo

bfbfg

(benperec9, 9. 8. 2014 17:07)

bggbn

Potřebujete úvěr

(Vicky Danis, 10. 1. 2014 9:04)

Výpůjční služby Vicky Danis


Nabízíme úvěry na individuální nebo podniky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% zárukou
Nabízíme následující typ úvěru: refinancovat úvěr, obchodní investiční půjčky, auto nebo půjčky vozidel, konsolidace dluhu, úvěry na bydlení, osobní půjčky, cestování a dovolená úvěru, a mnoho dalších. Použít se přímo obrátit na ředitele schvalování úvěrů prostřednictvím e-mailu: vickydanisinc@yahoo.com

CHCETE ÚVĚRU

(Harrison Ejetareme, 10. 1. 2014 9:03)

Vítáme Vás na Harrison Ejetareme finanční půjčky firmy, společnost, která nabízí úvěry na 2% úrokovou sazbou.
Potřebujete úvěr za nižší úrokové sazby? Máte špatný nebo žádný úvěr? Je třeba peníze na rozjezd vlastního podnikání? Musíte auto úvěr? Chcete obnovit svůj domov? Potřebujete velký kapitál, kdo ve velkém měřítku společnost?.
Použít se přímo obrátit na ředitele schvalování úvěrů prostřednictvím e-mailu: Harrisonejetareme@yahoo.com

ahoj

(jika, 10. 11. 2013 12:22)

tadi jeto super

www.flashhry.cz

(Flashhry, 31. 8. 2012 9:44)

Nejlepší online hry!! www.flashhry.cz

benapetr

(benashrek, 19. 8. 2012 18:31)

ahoj bena petr jetnička

oline

(JITKA BYDŽOVSKÁ, 17. 3. 2012 13:56)

barbie jezdec na koni

ivanova

(ela, 29. 2. 2012 21:16)

bébé

(bébé, 30. 1. 2012 5:16)

C’est votre première grossesse et vous ne savez pas trop comment vous y prendre ? Le blog bébé et maman vous renseigne sur les démarches à entreprendre pour votre congé maternité, votre première fois chez le gynécologue et comment prévenir les infections entourant la grossesse et votre enfant. Un service utile et gratuit pour vous aider au mieux.

SkALICKá

(luluša, 4. 1. 2012 13:09)

je to trapná stránka ste náka piča ne

Re: SkALICKá

(bella maria swan, 19. 1. 2012 17:18)

mate pravdu a vite co pomohla by jste mi ja mam problem s blogm a muj blog je za1.http:\\www.googles.pise.cz a za 2. http:\\www.twilight41.blbne.cz a za 3. http:\\www.googles.blbne.cz

Re: Re: SkALICKá

(bella maria swan , 19. 1. 2012 17:20)

ja a jemi 11 let takze supsup

je mi to u

(bella maria swan, 19. 1. 2012 17:12)

je mi to u a jestli mi neporadilte s blogem tak vam nebudu podporovat blog cs hahaha
:*

 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 45421
Měsíc: 258
Den: 13