Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ten/Ta nahoře nás chce stále překvapovat

Být mladá a hezká podporuje mnoho různých dveří, které se mohou otevřít, ale i zavřít. Popřípadě se pomalinku otevírají a pokud přesně víte co chete můžete jimi proskočit a doufat že vám nepřišlápnou šaty a vy nespadnete na hubu. Pak zůstanete uvězněni na té lepší straně, ale nedopadli jste do měkkého.

Celou věčnost jsem chtěla dělat profesionálně fotky, být fotomodelka, živit se tělem,ale ne sexem. Lákalo mě to, bavilo mě to, líbilo se mi to. Ne, láká mě to, baví mě to a líbí se mi to. Dokonce bych mohla říci že mě tato představa nehorázně vzrušuje a zvyšuje adrenalin v krvi. 

Ale po nějakém čase, když se nic neděje a osud vám to nepřivalí do cesty takovéhle věci zavrhnete, nepřipadáte si ani natolik hezkcí, že by vás to zase lákalo.. A tak i já jsem asi po necelém roce začala tímto opovrhovat, zapoměla jsem a pomyslně vyškrtla z věcí, které chci.

Nedávno (včera) na jedné akci se mi přihodilo obrovské faux pas. Byla to akce, na které se i tančilo a tak já v dlouhých černých a silně okouzlujících a sexy šatech vstoupila na parket. A protože každá se snaží slavit Vánoce a i tím, že nastraží na parket pobíhající ďablíky, kteří opravdu nejsou tolik HOT jak se dělají. NAčež jeden asi viděl, že sjem pěkně učesaná mám špatně držící šaty ( malá prsa a velký výstřih s podporou světlejšího make-upu v dekoltu aby aspoň vypadalo. že jsem více obdařena), tak mne popadnul a začal se se mnou točit v náručí. Nakonec předpokládám, že se milému čertíkovi zamotala hlavička a přemilý čertík upadl,  samozřejmně i se mnou. Když jsem se zvedala ze země cejtila jsem se oprvadu příšerně trapně. Snažila jsem se zachovat milý výraz  takový,a bych vypadala že mě jen ten pád pobavil. Vevnitř jsem se tak vztekala že jsem měla stochutí mu jednu vrazit. 

Po zbytek večera jsem se již na to nesoustředila a užívala si pozornost fotografa, který se po tomto výstupu na mne a mého partnera ( s úžasnou kravatou -oprvau se mi líbila :-*) silně soustředil. O přestávce se za mnou stavil s nabídkou, že by mne chtěl v ateliéru, že by chtěl zkusit se mnou udělat fotky, že mám prý potenciál. Málem jsem roztála! Hrozně moc mne to potěšilo. Opravdu. :D 

Takže, co z toho vyplývá? 

Když se zavřou dveře má to účel, nejste připraveni. Většina věcí na, které se nesoustředíme přijdou. Vetšina věcí, které chceme, nepříjdou. Je to hrozné pravdilo. Asi nás chce ten/ta nahoře stále něčím překvapovat.

V. =* pac a pusu lidičkové silnějšího pohlaví ;) 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

goood

(yssmin, 29. 9. 2013 15:32)

jo, ty stránky jsou moc pěkné, máš hodně návštěv koukám...hm dost velký číslo. No a kdo chce, koukněte na moje stránky www.sileny-kravovyny.estranky.cz

 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 46126
Měsíc: 483
Den: 21