Jdi na obsah Jdi na menu
 


Existuje ten "Pravý"?

13. 11. 2011

 Prozatím přiřazeno k radám a poučkám. By Zlatíčko

 Myslím, že o existenci tohoto ojedinělého druhu by se dalo polemizovat. Je to jako kdybyste věděli, že mimozemšťané existují, ale neměli byste na to pádný důkaz. Někdo říká, že je dokonce viděl. Ale uvěříte mu? To už je jen na vás.

 Těžko říct, jestli takový „dokonalý“ protějšek, který by splňoval všechna naše očekávání (nebo aspoň některá) existuje. A když ano, tak kde ho najít? Někdo „pana Božského“ hledá tak, že vystřídá stovky partnerů a stejně ho nemůže najít. Někdo zase raději ČEKÁ a doufá, že ten „pravý“ udělá celou práci za něj.
Ale přiznejme si to. Co je tohle za blázna? Tím, že bude sedět tiše v koutě a bude rozdávat rady ostatním, jak sbalit toho a toho, na místo, aby se pokusil něco podniknout sám. To je opravdu žalostné.
Na tento popis mi sedí jen jediná osoba. Nebudu ji za to odsuzovat. Ale říkám, jestli ta někdy bude mít sex, tak v ten moment nastane šňůra nepřetržitých mejdanů, jakou svět ještě neviděl. Tohle se musí oslavit! Všichni jste zváni. Bude to LEGENDÁRNÍ. Pokud se to ovšem někdy stane. U „čekanky“ člověk nikdy neví. V našem mauzoleu má trochu zpoždění, ale my se nevzdáváme. Věříme, že se někdy aspoň k rozhovoru s klukem odhodlá. Maličký vzkaz pro již zmiňovanou a všemi oslavovanou „lady“ : Věříme ti, ty to dokážeš!  

To mi vnuklo myšlenku, že bychom mohli uzavřít pár sázek. Určitě by se na tom dal vydělat „majlant“. No ale kdo ví, třeba nás ještě překvapí a změní se k nepoznání. I když, asi by bylo lehčí sestrojit nového člověka a naučit ho vše od začátku, než předělat „čekanku“. Rozhodně je to ale výzva.

Jak jste již asi zjistili, MY,(ty nádherné vzdělané všemi milované bytosti), jsme trochu z jiného těsta.

 Nemít někoho, kdo ovládá tyto základní věci (jako např. že nám kupuje pití a stará se o nás, jako bychom byly princezny) nepřipadá v úvahu. Samota je pro nás cizí slovo. Ale nezoufejte, taky se někdo takový objeví.

 

Teď už jen pár rad na závěr:

  1.  Nikoho nehledejte. Počkejte, až si vás najde sám. Zase tak zoufalí nejste, ne?  
  2.  Beru zpět. Kašlete na čekání. Mohli byste se načekat až do smrti. Vezměte to do vlastních rukou. A užijte si jízdu, na kterou jste tak dlouho, kvůli mé první radě čekali. ;-)
     
  3. Nikdy není taková nouze, abyste si začali s někým, kdo je jiného živočišného druhu než člověk jako např. váš pes, ovce či jiný domácí mazlíček. Jinak řečeno: Dvě a půl nohy bohatě stačí ;)  

  4.  Žádný stres. Vždycky se někdo najde. Neříkám, že bude odpovídat vašim představám. Ale pokud nechcete být sami, spokojíte se i s průměrným člověkem, který vás bude mít rád.
     
  5.   A má poslední rada: Všechny rady jsou k ničemu. Zapomeňte na ně. Žijte si podle svého. Člověk se poučí, až po tom, co udělá chybu po prvé, po druhé a někdo jako já, ji udělá klidně i po třetí a po čtvrté. Ale to je život. Je plný chyb. Tak pokud nechcete umřít sami a chcete, aby si vaše ruka taky někdy odpočinula, zvedněte hlavu a vyražte se družit.

S pozdravem Vaše A*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jhjkkkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjugtfzderdzhftujkhzikzuzzzzzzz

(alinka, 24. 5. 2013 23:10)

ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

SING IT High School Musical 3 + mikrofon - NOVÁ !!

(SING IT High School Musical 3 + mikrofon - NOVÁ !!, 29. 12. 2012 13:37)

SING IT High School Musical 3 + mikrofon - NOVÁ !!

http://pocitace.aukro.cz/sing-it-high-school-musical-3-mikrofon-nova-i2907073230.html

hnus

(maky, 12. 10. 2012 13:20)

fakt blitek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LIKO

(LUCKA, 24. 1. 2012 14:33)

JASEM ZAMILOVANAA DO KUBY POMUŽETEMI!!!

 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 45999
Měsíc: 425
Den: 10