Jdi na obsah Jdi na menu
 


Syndrom A* B*

13. 11. 2011

 Opouští váš vešketá síla vést plnohodnotný vztah? Každý partner vás během chvíli omrzí? Anebo je po velmi krátkém čase nahrazen někým, kdo se v dané chvíli zdá být lepším?

Nezoufejte! Nepatříte mezi mrchy největší kalibru.

Trpíte pouze Syndromem A*B*. V současné době je tato choroba neléčitelná. ovšem naši výzkumnící již pracují na řešené civilizační nemoci postihující pacienty jakéhokoilv věku a pohlaví.

Jak se tato nemoc projevuje?

Popsat její příznaky patří k největším oříškům moderní vědy. Pokaždé, když si myslíme, že už je máme zkompletované přijdeme na vážné nedostatky. Objevují se totiž stále nové a nové příznaky! Prezentovat vám tedy v tuto chvíli můžeme pouze archetypy jednotlivých případů.
Ty obsahují především časté rozchody, bigamii, či osamnělost.
Proč jsou symptomy tak odlišné?
Je to z toho důvodu, že základem této choroby je chronická nerozhodnost a touha po dokonalém partnerovi.
A nyní si rozebereme jednotlivé archetypy Syndromu A*B*

Bigamista

Bigamista touží po volném vztahu. Co je na tom špatného? Že ten volný vztah musí být pouze jwednostranný. A hádejte kdo má to jediné právo? Samozřejmě že on. Partner musí být ten nejzamilovanější, nejvěrnější a nejtolerantnější na světě. Ovšem kdo by po takovám soužití toužil.
A proto, kvůli obavám z reakce okolí, své sklony tají. Dochází tedy ke skrývání více partnerů, kolotoči lží a stresu z odhalení. Člověk je zatížen okolnostmi. A někdy se odhodlá vyjít na světlo. 
Ovšem tím zruší všechny své vztahy a opět začíná od nuly. Většinou se navrací ke starému způsobu života...

Ponožkář

Znáte známé pořekadlo "střídá je jak ponožky"? Pokud ano a chápete jeho význam, máte v hlavě vše co potřebujete vědět o Ponožkářích. Samozřejmě, že musíme dovysvělit některá zákoutí a proto čtěte dál.
Jedná se o archety pvelmi podobný předchozímu, ale s drobnými odchylkami, které vylepšují jeho charakter.
Také se nedokáže rozhodnout, a jak přicházejí možní partneři snaží, se vyzkoušet všechny.
V čem se tedy liší od Bigamisty?
Je mnohe mférovější, proto nejprve jen testuje flirtem člověka s nímž nemá vztah a rozhoduje se. Nejčastěji zde figurují plusy a mínusy napsané na papíře. Pokud vše svědči pro příchozího partnera udělá bolestivou věc. Rozejde se s partnerem stávajícím.
Proto má také pověst děvkaře, ale s tím musím nesouhlasit! Koukněte se na tu pravdomluvnost, odhodlanost. Vždyť on nechce nikoho podvádět. Jen se neumí rozhodnout.

Osamělý

Tento typ je velmi nepodobný předchozím dvoum. Často se stává, že má na svém kontě velmi malý počet vztahů. Není to kvůli tomu, že by neměl o nikoho zájem. Pouze rezignovali.
Někdy se jedná o člověka, která si prošel jedním z výše zmíněných archetypů. Dalo by se tedy říci, že je "napravený".
Ale toto tvrzení se nezakládá na pravdě. Tento člověk nemůže dojít vnitřního klidu. Žije ve světě "co-by-kdyby". Utápí se v depresích ze své vlastní nicotnosti, nemilovanosti.
Ale do vztahu nedokáže jít jen z jednoho prostého důvodu. Nechce zraňovat své okolí.
Takže nejlepší volba pro okolí, ovšem nejhorší pro psychiku daného jedince.

Co bych řekla na závěr? nevybírejte si ani z jednoho archetypu, vytvořte si vlastní. Vytvořte si tne ve kterém budete šťastní. Najděte si jednoho skvělého partnera a toho se držte jako klíště. Ovšem varujte ho, že trpíte tímto syndromem, aby si nebral náhlý rozchod osobně, a by ho neměl za trvalý. Existuje tu totiž ještě možnost, že byste se k němu chtěli vrátit...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

píčovina

(bubulan333, 18. 2. 2013 13:18)

je to píčovina

Re: píčovina

(bubulan333, 18. 2. 2013 13:19)

máš pravdu

 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 43136
Měsíc: 259
Den: 7